O nás


„Neexistuje větší láska než láska k jídlu. Jídlo je zásadní součástí našeho života a je důležitým tématem našich každodenních rozhovorů.“

Moje jídlo není pouze další společností pro rozvoz jídel, kterých je na trhu mnoho, ale je unikátní od A až po Z. Unikátní v tom, že celý proces přípravy, balení, expedice i dopravy je realizován z jednoho místa.

Můžete si vybrat z velkého množství chutí celého světa a vše k Vám doručíme najednou vlastními kurýry, kteří objednávku dovezou až k Vašim dveřím. Nabízíme speciality indické, vietnamské, mexické, nebo italské kuchyně a mnoho dalšího.

Každá z kuchyní má svůj tým profesionálních kuchařů s bohatými zkušenostmi ve svém kulinářském oboru. Pro přípravu používáme výhradně originální suroviny typické pro daný druh kuchyně.

Náš tým profesionálů se stará o to, aby vše od přípravy pokrmů až po jejich expedici a následné doručení do vašich rukou splňovalo ty nejpřísnější požadavky na kvalitu, hygienu a maximální autentičnost dané kuchyně tak, abychom Vám vždy nabídli ten nejlepší zážitek.

Zkrátka, o Vaši objednávku se staráme od začátku až do konce.

Z lásky k jídlu 
Mojejidlo.czNáš týmMoje
Jidlo

Team

Tak to jsme my! Tým Moje jídlo! Jsme parta poskládaná z pečlivě vybraných lidí, řekněme téměř z celého světa . Každý máme v Moje jídlo svoje speciální místo. Na každou vybranou kuchyň , kterou si u nás můžete objednat , připadne jeden člověk , který je narozený v té dané zemi, takže přesně ví , jak má jídlo chutnat Naše superschopnost spočívá v tom, že dokážeme na jeden čas připravit všechno , co si u nás objednáte ... , což nikdo jiný v oboru v naší metropoli nedělá. U nás je vše pod jednou střechou , uvaříme, zabalíme a i sami doručíme naší vlastní posádkou kurýrů v červených „beruškách“ Toyotta , které potkáváte po Praze. Zkuste vyzkoušet náš multikulturní zažítek , s námi můžete v této době cestovat alespoň pomocí skvělého jídla ! Děkujeme za přízeň!